Parafia Św. Jana Ewangelisty w Szczecinie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
31 października AD 2021

31 października 2021
  • Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej świątyni jak w każdą niedzielę.
  • W Dzień Zaduszny kiedy wspominamy wszystkich wiernych zmarłych, zapraszamy na Msze św. na godz. 7:00, 15:00 i 18:00.
  • Stolica Apostolska utrzymała decyzję z zeszłego roku, że odpust zupełny za odwiedziny cmentarzy, modlitwę za zmarłych i stan łaski uświęcającej, można zyskiwać przez cały miesiąc listopad.
  • W naszym kościele przez cały miesiąc będziemy polecać naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu w modlitwie różańcowej o godz. 17:30 i we Mszy św. najczęściej o godz. 18:00. Imiona swoich zmarłych można jeszcze wypisać na kartkach wypominkowych które są wyłożone na stolikach.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek podczas wieczornej Mszy św. modlić się będziemy o nowe powołania, w intencji Ojczyzny, Tv Trwam i Radia Maryja. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9:00 a okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Natomiast w sobotę zapraszamy na Medytację Maryjną o godz. 17:00.
  • W piątek 5 listopada minie 55 lat od wizyty w naszym kościele Bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy gorąco na Mszę św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwek Błogosławionego. Będzie On obecny wśród nas w swoich relikwiach, które urzyczy nam ks. dziekan. Na zakończeniebędzie można otrzymać małą niespodziankę.
  • W przyszłą niedzielę gościć będziemy naszego współbrata, ks. Marka Rogeńskiego SAC z naszego Sekretariatu Misyjnego, który pomoże nam przeżyć Niedzielę Misyjną. Taca będzie przeznaczona na Pallotyńskie Misje.
  • Jeszcze na prośbę policji pragniemy przestrzec wszystkich, szczególnie osoby starsze przed oszustami. Wymyślają oni przeróżne metody by wyłudzić pięniądze. W takich przypadkach policja prosi by je zgłaszać do nich.

 

Pamiętajmy, że dobrą i zbawienną rzeczą jest modlić się za zmarłych.

Wasi duszpasterze

Adres

ul. Świętego Ducha 9 
70-205 Szczecin

Kontakt

+48 (91) 434 35 02

 jan.ewangelista@sac.org.pl

 

Nr konta parafii

PKO SA: 60 1240 3927 1111 0011 0146 6883

Obserwuj nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.