W tym tygodniu we wtorek 23.09. przypada wspomnienie św. o. Pio, a w sobotę 27.09. obchodzić będziemy wspomnienie św. Wincentego a PAULO, kapłana.
Jak zapowiadaliśmy w zeszłą niedzielę dziś przeżywamy w naszej wspólnocie Niedzielę Seminaryjną. Gościmy kleryków z naszego Pallotyńskiego Seminarium wraz z ks. Stanisławem których serdecznie witamy. Taca przeznaczona jest na potrzeby seminarium. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Przypominamy też, że dzisiaj, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca po Mszach św. jest zbiórka do puszek na potrzeby naszej parafii.
Natomiast w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy z kolei Niedzielę Hospicyjną. Po Mszach św. prowadzona będzie zbiórka do puszek na potrzeby naszego Hospicjum św. Jana Ewangelisty przy ul. Pokoju.
Zapraszamy rodziców dzieci klas trzecich do zgłaszania ich w celu przygotowania do przyjęcia Pierwszej Komunii św. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej tylko do końca września.