Parafia Św. Jana Ewangelisty w Szczecinie

II Niedziela po Bożym Narodzeniu

02 stycznia 2022

 

  • W tym tygodniu obchodzić będziemy I czwartek i I piątek miesiąca. We czwartek podczas wieczornej Mszy św. będziemy się modlić za zmarłych pallotynów a w piątek odwiedziny chorych od godziny 9:00, okzaja do spowiedzi przed każdą Mszą św. a po wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Jezusowego.

 

  • We czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. w naszej świątyni jak w każdą niedzielę a na Mszę św. na godz. 12:00 serdecznie zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Na zakończenie tej Mszy św. pobłogosławimy dzieci figurką Bambino Jesu.

 

  • Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy ona okres Bożego Narodzenia. Jednak nasz polska tradycja pozwala nam jeszcze radować się tym czasem aż do Uroczystości Ofiarowania Pańskiego.

 

  • Podczas Mszy św. o godz. 10:00 w przyszłą niedzielę zostaną wręczone nagrody za uczestnictwo w Roratach.

 

  • W związku z trwającą pandemią tradycyjna kolęda odbędzie się tak jak w zeszłym roku a więc w tych dniach gdy bylibyśmy w Waszych domach to my zapraszamy Was do naszej świątyni na Mszę św. na godz. 18:00. Będziemy się modlić się i błogosławieństwo dla Waszych Rodzin. Plan tej "Kolędy" wywieszony jest na tablicach ogłoszeń i naszej stronie w internecie. Gdyby ktoś chciał gościć nas we własnych mieszkaniach to można nas zaprosić. Takie zgłoszenie można złożyć tylko osobiście w zakrystii lub kancelarii.

 

" Słowo Ciałem się stało i zamieszkało wśród nas".

 

Wasi duszpasterze

Adres

ul. Świętego Ducha 9 
70-205 Szczecin

Kontakt

+48 (91) 434 35 02

 jan.ewangelista@sac.org.pl

 

Nr konta parafii

PKO SA: 60 1240 3927 1111 0011 0146 6883

Obserwuj nas

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.